ŞIRKETIMIZ

Şirket Profili

Her dakika dünyanın çeşitli yerlerinde ticari anlaşmalar imzalanmakta ve sonucunda ürünler tüm dünyada taşınmaktadır. VIC olarak çözüm önerilerimiz ile; müşterilerimizi ticari faaliyetlerinde taşıma esnasında yaşanacak risklerden korumakta ve hasar durumlarında ticari kayıpları mimize etmekteyiz.

Tarihi

VIC, denetleme sektöründe uzun bir tecrübe dönemi sonrasında müşterilerine teknoloji odaklı, açık ve güvenilir profesyonel hizmet sunabilmek maksadıyla Alessio Bisutti tarafından kurulmuştur.

Venedik’te 7 sene önce küçük bir gözetim firması olarak sıfırdan başlamış ve şu anda VIC grubu olarak global markette en büyük aktörlerden biri olarak hizmet vermektedir.

Başlangıçtan itibaren VIC’in ana hedefi; denetleme işlemi süresini sıfıra yakın bir değere düşürmek olarak belirlenmiştir. Şu anda hedefe ulaşılmış olup, VIC müşterilerine denetleme bulgu ve sonuçlarını herhangi bir gecikme olmaksızın ulaştırmaktadır.

Aslında; VIC’in aralıksız olarak ve yoğun bir şekilde yaptığı teknoloji yatırımları sayesinde mesafeler ve gecikmeler sıfıra indirilmiştir. VIC; dünyada teknoloji destekli denetleme/gözetim hizmeti sunan ilk ve tek firmadır.

Rakamsal Değerlerimiz

VIC; dünyanın tüm büyük limanlarında 20 ülkede kurduğu şirketleri ve 50 ofis ve laboratuvarları ile varlığını ve faaliyetini sürdürmektedir. VIC, ürünlerinizin korunması için güvenilir servilerini tüm dünya çapında hizmetinize sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Denetleme/gözetim hizmetlerimiz, basit nitelik ve nicelik gözetiminden başlayarak spesifik ihtiyaçlarınıza yönelik karmaşık çözümlere kadar büyük bir yelpazede sunulmaktadır;

 •  Sertifikasyon
 • Teknik gözetimler
 • Kamu gözetimleri
 • Endüstriyel gözetim
 • Danışmanlık
 • Laboratuvar hizmetleri
 • Çevre
 • Eğitim
 • Nakliye acenteleri (Forwarding)
 • Gemicilik acenteleri (Shipping)
 • Ismarlama (isteğe göre) gözetim ve hizmetleri

VIC, tüm dünya çapında survey uzmanlarımız tarafından kullanılan patentli 4 değişik teknolojik ürünümüz sayesinde diğer gözetim firmalarından değişiklik göstermektedir. Müşterilerimiz ürünlerini ve yapılan denetleme durumunu gerçek zamanlı olarak web üzerinden ve mobil cihazlar ile on-line sistemimiz sayesinde takip ve kontrol edebilmektedirler. Arada başka herhangi bir aracı olmadan limanlardan, ürünlerinin resimlerine, operasyon video görüntülerine ve denetleme faaliyetinin anlık durumuna direkt olarak ulaşabilmektedirler.

Misyon

VIC, insan ilişkilerine verdiği önem kadar yeniliklere ve teknolojiye de güçlü bir şekilde inanmaktadır. Teknolojik araçları insan gücü yerine değil onlara yardım için kullanmaktadır.

Hedefimiz; kısa ve uzun vadede müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her durumda doğru bir seçim olabilmek ve dünya çapında hizmet verebilmektedir.